Vyhledat na stránkách:

Prohlídka areálu

Školní zahradnictví

Školní zahradnictví je součástí školy a slouží k zajišťování praktické výuky žáků školy i ostatních škol se zahradnickými obory. Ve sklenících jsou pěstované květiny k řezu ( gerbery, karafiáty, alstromerie, strelitzie, růže, zeleň), dále hrnkové květiny a balkónové květiny v širokém sortimentu. Na volných plochách se pěstuje široký sortimen okrasných dřevin a trvalek. Všechny tyto výrobky si mohou zaregistorováni podnikatelé zakoupit v expedici školního zahradnictví za velkoobchodní ceny. Ostatní zákazníci v prodejně školy, která se nachází v blízkosti areálu v Ostravě nové Vsi. V rámci doplňkové činnosti realizuje školní zahradnictví návrhy a výsadbu okrasných rostlin, včetně rodinných zahrad. Více informací zde.

Prodejna školy má dvě části. Květinové studium, kde jsou připravovány všechny druhy vazeb (svatební, smuteční, k památce zesnulých, příležitostná, suchá apod.) a kytic. V další části jsou k prodeji nabízeny ovocné a okrasné dřeviny, trvalky, letničky a balkónové květiny, substráty, hnojiva a chemické postřiky, keramika a zahradnické potřeby. Více informací zde.
Pěstební skleníkUkázka realizace zahradUkázka výrobku k památce zesnulýchUkázka výrobku k památce zesnulýchpěstební plochaUkazka realizace zahrad.

Přihlášení